Zalety korzystania z oddziałów w Lublinie

Agencja celna pełni rolę pośrednika w działaniach związanych z administracją celną. W naszym wpisie przedstawimy zalety korzystania z usług oddziału naszej agencji w Lublinie.

Jakie jest zakres usług naszej agencji celnej w Lublinie?

Nasza agencja celna w Lublinie zajmuje się wystawianiem dokumentów tranzytowych T1 we wszystkich urzędach celnych na terenie Polski oraz wystawianiem karnetów TIR. Dokonujemy odpraw celnych w procedurze uproszczonej, a także prowadzimy skład celny i magazyn czasowego składowania.

Dlaczego warto skorzystać z usług lubelskiego oddziału naszej agencji celnej?

Przede wszystkim nasza agencja celna zlokalizowana w Lublinie mieści się w bardzo bliskiej odległości od obwodnicy i miejsca przecinania się głównych dróg tranzytowych ze wschodu. Dzięki temu nie musisz wjeżdżać do miasta, aby dostać się do urzędu celnego, a realizacja wszelkich czynności celnych staje się wygodna i szybka. Ponadto oferujemy możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze. Na terenie naszej agencji celnej twój towar jest bezpieczny, dzięki całodobowemu monitoringowi parkingu. Lubelskie biuro agencji znajduje się w jednej lokalizacji z miejscem uznanym, dzięki czemu obsługa celna jest szybka. Dodatkowo nie będziesz musiał oczekiwać przez wiele godzin na odprawę celną, czas na zwolnienie towaru bowiem nie przekracza 30 min. 


Wróć do bloga