Agencja celna w Lublinie

Agencja celna w Lublinie

Agencja celna w Lublinie znajduje się tuż przy obwodnicy, gdzie przecinają się główne drogi tranzytowe ze wschodu. Twoje samochody nie muszą jechać do urzędu celnego i wjeżdżać do miasta, dzięki czemu realizacja czynności celnych z NIETEN jest wygodna i szybka. Biuro pracuje aż do godziny 22.

Robimy odprawy eksportowe, odprawy importowe, odprawy importowe przesyłek pocztowych i kurierskich, wystawiamy karnety TIR. Wszystko u nas na końcu ul. Mełgiewskiej, bez wizyty w urzędzie celnym. Oferujemy pełny serwis celny w Lublinie.

Przesyłki pocztowe:

  1. Zamówiłeś paczkę z Chin, z USA, Kanady itp. dostałeś wezwanie z Urzędu Celnego i nie wiesz co z tym zrobić? Zgłoś się do nas, pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności abyś mógł bez problemów odebrać swoją przesyłkę.
  2. Twoja paczka z Chin została zatrzymana przez Urząd Celny? To nie zbyt miła niespodzianka, jednak w takiej sytuacji zachowaj spokój, gdyż rozwiązanie tego problemu jest stosunkowo proste. Wystarczy skontaktować się z nami. Pomożemy Ci wypełnić formalności wymagane przez Urząd Celny.

Wystarczy, że prześlesz do nas:

  • zawiadomienie z Urzędu Celnego, które zawiera podstawowe dane o twojej przesyłce takie jak waga, numer, kraj pochodzenia oraz numer magazynowy
  • fakturę, paragon, potwierdzenie transakcji zakupu internetowego lub inny dokument potwierdzający dokonanie zakupu – może być zrzut ekranu z serwisu, w którym dokonałeś zakupu (np. Aliexpress) oraz potwierdzenie dokonania płatności
  • specyfikację towarową – tylko w przypadku, gdy faktura nie zawiera niezbędnych danych do prawidłowej identyfikacji towaru
  • w przypadku towarów otrzymanych bezpłatnie od osób fizycznych (jako prezent), oświadczenie o rodzaju, ilości, wartości i przeznaczeniu towaru. W przypadku większej liczby towarów należy określić rodzaj i wartość każdego z nich.

Kierownik oddziału – Sławomir Florek

tel. 606-939-995

E-mail: slawomir.florek@nieten.pl

ul. Mełgiewska 30F
20-234 Lublin
Tel. +48 663 315 001
E-mail: lublin@nieten.pl

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-22:00

sobota 8:00-13:00